Доставка суші по Івано-Франківську Don't worry! Eat sushi! Be happy!
Коновальця: 097 669-666-8
ТЦ Метро:      068 990-2-666
Пн:       12.00-21.00
Вт-Пт:  11.00-22.00
Сб,Нд: 12.00-21.00
В корзині: 0 товарів
Сума: 0 грн.

 

поки що нічого не замовлено
очистити оформити
соєвий соус   імбир
васабі   палочки

вартість доставки і упаковка
 
 
 
Відгуки
 
Лєна, Адміністратор

6.04.2018 - 17:09
Що сподобалося
Дякуємо за коментар. Ми завжди дотримуємось калькуляцій і витримуємо заявлену вагу.
Що не сподобалося
На рахунок "вводити в оману" - то картинка на сайті. В реальності ми завжди сет "Студентську вечірку" робимо так і викладаємо ідентично, а інколи по-іншому залежно від бачення сушиста(головне щоб було смачно і свіжо і відповідно до калькуляційних карт), і лосось завжди нарізається не товщиною в палець, а слайсами тонкими згідно калькуляцій. Якщо вага відповідає тій що в меню, інгредієнти всі є, зроблено по меню, то в чому Омана?..


Дмитро

6.04.2018 - 14:03
Що сподобалося
Вага
Що не сподобалося
На фото товщина риби не має нiчого спiльного з реальнiстю. Реальнiсть сету "Студентська вечірка" зовсiм iнша. В реальностi лосося в рази менше! Дорога адмiнiстрацiя, не вводьте людей в оману.
Оцінка
2.6

Лєна, Адміністратор

15.03.2018 - 20:33
Що сподобалося
Я написала як ми зазвичай відповідаємо усім Клієнтам без вийнятку. Просто не можу повірити, що Вас не захотіли обслуговувати тому і реакція така, нажаль слово Гість мені не показує Ваше обличчя чи дані, і я не можу знати хто пише, тому відписала Вам як і будь-якому іншому Клієнту, з усією повагою і любовю і з тим, що мене зрозуміють.
Що не сподобалося
Я б особисто хотіла розібратись, тільки скажіть конкретно коли це було і хто був на Зміні. Мені вже просто цікаво стало самій)..


Гість

15.03.2018 - 19:56
Що сподобалося
.
Що не сподобалося
На рахунок попереднього коментаря. Що означає ЗАНАДТО ГУЧНО СКАЗАНО...??? Було конкретно сказано, що в залі нас обслуговувати не будуть, єдиний варіант це самовиніс, але не швидше години. Якщо б сказали, що нас обслужать в залі, але треба почекати проблеми небуло б. Тому не перекручуйте будь ласка. Ви так гарно відписуєте про інших своїх клієнтів, але чомусь забуваєте, що ми також вже довгий час є вашими клієнтами, і таке ставлення є не дуже прийнятним.


Лєна, Адміністратор

15.03.2018 - 18:51
Що сподобалося
Дякуємо за Коментар та +.
Що не сподобалося
Щодо того, що Вас не хотіли обслуговувати - ЗАНАДТО ГУЧНО СКАЗАНО...Ми впершу чергу працємо на доставку, а Зал обслуговуємо по мірі загрузки Кухні в порядку живої черги. Завше попереджаємо Клієнтів коли потрібно чекати...інколи це і 40хв...а Вам уже вирішувати, чекати чи ні...Вибачте, якщо виникло таке непорозуміння(( А те що зал майже пустий - кухня тим не менше загружена на 300%, чимзавдячуємо нашим Коханим Клієнтам!
Оцінка
5

Гість

15.03.2018 - 15:58
Що сподобалося
До якості суші претензій немає
Що не сподобалося
На днях вирішили відвідати Ваш заклад і нажаль були неприємно здивовані відношенням до клієнтів. Нам просто відмовили в обслуговуванні при практично пустому залі, аргументувавши це великою кількістю замовлень на доставку. Вперше стикаюсь з таким, ні в одному закладі Івано-Франківська (який так само працює ще й на доставку) не потрапляли в таку ситуацію. Не розумію, для чого відкривати заклад, якщо ви просто відправляєте своїх гостей, працюйте тоді тільки на доставку.


Діана

17.02.2018 - 20:43
Що сподобалося
Обожнюю ваші суші, завжди щамовляю тільки у вас тому що смак і ціна подобаються)
Що не сподобалося
Замість Гункану Люкс з ікрою лосося, привезли Гункан із Ікрою Тобіко( і Нігірі з кор.Креветкою замість королівської виявились звичайними( решту все чудесно)
Оцінка
4.6

Лєна, Адміністратор

14.02.2018 - 21:40
Що сподобалося
Дякуємо за такий багатий Коментар!)) Нам приємно коли клієнти прискіпливо ставляться до сервісу та виказують свої зауваження!
Що не сподобалося
На рахунок ситуації та попередніх замовлень - ТАК, замовлення були розписані НАПЕРЕД, і почались вони заздалегідь(на свята у нас тільки така практика) і тут справа не в персоналі чи його кільклсті. Ми за те, щоб обслуговувати нехай менше Клієнтів але якісно і якщо були попередні замовлення - то видати їх в першу чергу, а поточні ми теж добирали і виконували і маємо на кінець робочого дня БЕЗЛІЧ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ. Треба просто з розумінням ставитись до того, що в такі дні як Новий РІк, день Св.Валентина, 8 Березня у нас надається перевага ПОПЕРЕДНІМ ЗАМОВЛЕННЯМ та БРОНЮВАННЮ...просто прийміть це до уваги і наступного разу такої ситуації як сьогодні не виникне) Те, що Відвідувачі сиділи за столами-всі ЗАБРОНЮВАЛИ їх завчасно на сьогодні(вибачте, що Вам таке не довподоби..) упаковка на соуси НЕ гереметична(ви ж у насне замовляли, то як можете стверджувати на рахунок цього?..вона однакова на обидвох відділеннях-зверніть увагу;) Сподіваємось ще буде можливість у нас Вас обслужити і реабілітуватись;)
Оцінка
5

Анджей

14.02.2018 - 17:39
Що сподобалося
Все скажемо попердньому коментарій
Що не сподобалося
Все скажемо попердньому коментарій
Оцінка
3.4

Анджей

14.02.2018 - 17:35
Що сподобалося
Доброго дня ! сьогодні позвонив в Метро в 12:00 год і прийняли моє замовлення і мали виконати до 14:ОО год самовивіз. а виконали швидше оперативно Забрал в 13:30 год . Респект керівнику там що оперативний персонал хоч і мають запари але беруть ще замовлення і персонал 6 чоловік.
Що не сподобалося
Перед днем тим дзвонили вечором що на вул ,Коновальця не брали слухавку .замовили перезвоніть не перезвонили . Сьогодні хотів замовити почекати забрати. Мене культурно дівчина ваша офіціанка послала ,що ніби по технічних причинах не приймаємо замовлення,( набрали наперед замовлення на місяць. при том що в залі були люди за столом. НЕ сподобалося що у нас немає на постільні основі заохочені бонуси та знижки тільки в свята та вихідні . Упаковка на соуси не герметична при траснпортувальні розвивається.при більш герметичну та стійкістю . Будь ласка на вул. Коновальця в час пік збільшіть кількість персоналу, і оперативність виконання замовлень Коли у нас є час пік в замовленнях і скажемо на конкретну годину замовлення клієнта Попускається запізнення до 20 хв по правилах етитеку в Європі . Пізніше - повністю замовлення і доставка за рахунок закладу чи з кур'єра


наталія

25.01.2018 - 17:24
Що сподобалося
СУШІ НЕПОГАНІ
Що не сподобалося
на сьогодні 25.01.2018р. на 16.00 замовили суші. Однак так їх і не дочекались. Один раз говорять що курєр виїхав, другий раз що година в них вказана 18.00. Що можу сказати, БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ЗІПСОВАНИЙ НАСТРІЙ,НЕКОМПЕТЕНТНИЙ ПЕРСОНАЛ ЯКИЙ КИДАЄ ТРУБКУ, НІКОЛИ БІЛЬШЕ НЕ ЗВЕРНУСЬ.


Лєна, Адміністратор

17.01.2018 - 14:42
Що сподобалося
Доброго дня, шановний Гість! Перше що можу зробити, це попросити вибачення за таку ситуацію. Затримки в нас дійсно бувають, бо коли курьер виїжджає на декілька доставок і самі ж Клієнти інокли затримують бо забули гроші зняти з картки, не вистачає готівки-треба побігти до банкомату, в дуууші-почекайте...(і таке буває:))) і коли такі ситуації є, виникає затримка по 10-15хв на одній адресі...а адрес 4-6...і виникають конфузи((( Те що в офісі не брали слухавку, Дуже багато дзвінків і реально могли пропустити Ваш, бо є НЕ один телефон, і коли вони дзвонять паралельно то піднімаеться трубка в порядку живої черги...а інколи і збиваємо, бо говоримо по ін телефону. Вибачте, що не передзвонили.
Що не сподобалося
В будь-якому випадку дякуємо, що таки не відмовились від замовлення! Сподіваюсь, надалі не буде таких ситуацій...


Гість

17.01.2018 - 10:48
Що сподобалося
Суші непогані, але...
Що не сподобалося
Сервіс ЖАХЛИВИЙ!!! Дуже довго чекали на замовлення! Замовляли суші в 19 год, а отриали аж в 22 год!!! Курєр не попередив, що запізниться і не зміг давати адекваткні відповіді на запитання щодо замовлення. Не одноразово дзвонили до адмінстратора - не хотів відповідати на дзвінки (гудки йшли!!!) і не передзвонив нам. Прошу прийняти відповідні міри, а ще краще розпрощатися з такими не добросовісними та не компетентними працівниками!!!
Оцінка
2.2

Наталія

3.10.2017 - 15:46
Що сподобалося
Щиро дякую, що зробили смачним наше свято! Суші чудові! Оперативна доставка, ввічливий оператор, пунктуальний кур"єр. Все на найвищому рівні! Тепер суші тільки у вас!
Що не сподобалося
Все чудово! Так тримати!
Оцінка
5

Лєна, Адміністратор

18.08.2017 - 14:14
Що сподобалося
Дякуємо за відгукта розуміння! Зауваження прийняли до уваги, Курьєру наголосили! Сподіваємось, надалі таких ситуацій не виникатиме.
Що не сподобалося


Вероніка

18.08.2017 - 14:01
Що сподобалося
Смак суші відмінний!
Що не сподобалося
Замовлення було вказано на одну годину, привезли пізніше. Кур'єр міг би вибачитись за запізнення або хоч адекватно відповідати. Ми все розуміємо, що спрацював людський фактор, але після такого враження негативне. Роли трохи розвалювались,але на смак це ніяк не повпливало. Будь ласка, зверніть на це увагу!
Оцінка
4.4

Лєна, Адміністратор

13.07.2017 - 16:34
Що сподобалося
Шановна п.Софія, хочу лише попросити УВАЖНО читати всю інформацію на сайті: http://happysushi.com.ua/uk/aktsiyi.html 1.Перед переліком АКЦІЙ написано, що діють вони тільки при певних обставинах. 2.Доставка БЕЗКОШТОВНА в межах міста!, а у Вас Крихівці(передмістя-платно відповідно)-про це теж вказано у розділі Доставка: http://happysushi.com.ua/uk/umovy_dostavky.html
Що не сподобалося
Дякую за звернення! Гарного дня!
Оцінка
5

Софія

13.07.2017 - 15:42
Що сподобалося
Смачно
Що не сподобалося
У вас на сайті написано. "При разовому замовленні на суму 500грн отримай рол "Сяке-макі" у подарунок або БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ (в межах міста)" Подзвонили...замовили...і вибрали рол у подарунок. Проте нам відмовили у акції, сказавши, що акція діє лише у святкові дні. Так чому ви одразу не вказуєте повну інформацію ???


Лєна, Адміністратор

3.07.2017 - 21:31
Що сподобалося
Дорогі, кохані клієнти!!! Ми не хочемо Вас засмучувати тим, що інколи змушені відмовляти, коли Ви хочете зробити замовлення...Але є таке явище як ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР, коли люди завчасно замовляють суші на вечір, і до 21:00 ми вже маємо розписану історію замовлень до 22:00 включно, при цьому на сайті вказано для загальної інформації що ЗАЗВИЧАЙ замовлення приймаються до 21:15.
Що не сподобалося
Велике прохання, якщо у Вас заплановане свято чи мають бути гості, друзі, романтична вечеря і тд...просто замовте завчасно і ми з радістю зробимо Вам наші #happy смаколики!!!
Оцінка
0.8

Юлія

17.06.2017 - 21:31
Що сподобалося
Найсмачніші суші в місті.
Що не сподобалося
Жалко, що в вихідні дні так мало працюєте, тільки до 21:00, іноді так хочеться посмакувати, але занадто пізно)
Оцінка
2

Лєна, Адміністратор

12.06.2017 - 12:45
Що сподобалося
Дякуємо за коментар. Прикро звичайно, що Ви розчарувались і розхвилювались, гроші ОБОВЯЗКОВО ПОВЕРНЕМО через Приват24-тут ми реально винні що помилились і замість Чуки де люкс поклали Філадельфію каппа, навіть не дві Філадельфії аппере(перевірила по запису вчорашньому, дійсно НАША ПОМИЛКА є)
Що не сподобалося
Я особисто у Вас приймала замовлення і Ви не попереджали що у Вас поїзд, що Вам критично на 21:45 вже щоб замовлення було спаковане. Затримка у 5-10хв є нормальною (камери можуть підтвердити факт), бо ми наперед не поливаємо суші і не пакуємо, поки клієнт не прийде, але якщо було попередження що КРИТИЧНО забрати на конкретну годину, то ми завжди виконуємо прохання Клієнта! Також на рахунок васабі і імбиру - Ваше замовлення пакували хлопці-сушисти, а офіціант тільки вручила Вам замовлення, тому писати що вона клала додатки особисто в замовлення Ваше - не доречно. Я сама перевірила по відео. У будь-якому випадку ще раз прошу вибачення за ситуацію, сподіваюсь Ви все встигли і залишились в хорошому настрої;)


Евгений

11.06.2017 - 22:51
Що сподобалося
уже ничего
Що не сподобалося
Заказ делал в 13:36, попросил что бы были готовы на 21:45 при этом сам решил заехать забрать. Приехал - суши не готовы. В итоге чуть не опоздал на поезд так как суши были готовы в 21:55 При этом васаби и имбирь при мне накладывали руками которыми брали деньги у людей не используя перчатки. Открыв упаковку увидел несоответствие заказу: Заказали суши и в заказе вместо суши Філадельфія чука де люкс положили вторую порцию Філадельфія аппере (з яблуком). Прошу вернуть разницу в стоимости (фотография суши есть). Являюсь постоянным заказчиком (заказав у Вас более чем на 12 000 гривен) и после такого думаю что больше заказывать не буду.
Оцінка
1

Лєна, Адміністратор

25.05.2017 - 22:44
Що сподобалося
Від імені HappySushi Metro хочу попросити вибачення за ситуацію, можливо включився людський фактор(починаючи з 18:00 завжди багато замовлень) то спрацював людський фактор. А на рахунок відповіді - можливо дівчинка просто розгубилась((
Що не сподобалося
Бесіду проведемо! Надалі сподіваємось більше не розчаровувати, а навпаки тільки ражувати нашими смаколиками!!!:)


Людмила

25.05.2017 - 21:58
Що сподобалося
Суші смачні, як завжди. Я Ваш постійний клієнт, правда вже в Метро))) карточка 1128
Що не сподобалося
Сьогодні дуже неприємно вражена, замовила суші з собою в 19.30, попросила Нову дівчинку передзвонити коли будуть готові. Чекала в машині аж до 20.40...Думаю спитаю скільки ще! Приходжу, вона теревенила з подругами. Побачила мене і дає пакет. Питаю чому не дзвоните? На що вона просто знизила плечима, відповідь просто Чудова!!! Я не хотіла сваритись, тому промовчала. Але такого я від Вас, не чекала.


Andrey

25.05.2017 - 21:57
Що сподобалося
Quick and friendly service, fresh made delicious sushi rolls, and clean restaurant. Parking lot is small and hard to miss- don t drive passed it!
Що не сподобалося
___123___Happy Sushi | Reviews___123___


Лєна, Адміністратор

9.05.2017 - 22:00
Що сподобалося
Доброго вечора, у випадку коли Ви зробили замовлення на сайті і Вам не передзвонили для підтвердження, то Ви мали передзвонити самі через 5хв і підтвердити замовлення! (про це є повідомлення на кінцевій сторінці формування Замовлення!
Що не сподобалося
Читайте повідомлення до кінця: Ваше замовлення успішно відправлене на обробку! Для підтвердження Вам зателефонує менеджер із служби доставки на протязі кількох хвилин. Зверніть увагу, якщо Ви неправильно вказали номер телефону, ми не зможемо Вам зателефонувати. На Ваш номер телефону надіслано SMS-повідомлення. Якщо Ви не отримали SMS-повідомлення, то зробіть замовлення на сайті повторно, або зателефонуйте за телефоном 097 669 666 8. Дякуємо!


Руслан

9.05.2017 - 20:56
Що сподобалося
----
Що не сподобалося
Замовив суши на сайті, вже 5 годин чекаю на дзвінок менеджера. Сервіс супер...


Лєна, Адміністратор

8.05.2017 - 12:31
Що сподобалося
Шкода, що одразу на місці не покликали Адміністратора. При нагоді прошу дзвонити на наші роб.номери: 0976696668(Коновальця)/0689902666(Вовчинецька) та кличте Адміністратора, ми вислухаємо усі побажання та скарги, і постараємось пояснити чи виправити момент залежно від обставин) просто на обидвох закладах є нові дівчата...але вони навпаки милі та привітні))
Що не сподобалося
на разі не можу допомогти Вам, бо незнаю до кого конкретно претензія...(( Але дівчаткам наголосимо, щоб були ще привітнішими та етичнішими! Дякуємо за Відгук!


Катя

7.05.2017 - 23:13
Що сподобалося
все було завжди смачно та приємно до вас заходити
Що не сподобалося
але з недавнього моменту у вас новий бармен чи офіціант, дівчина не приємна та хамовита дуже, трохи розчарувались!!!


Лєна, Адміністратор

3.05.2017 - 15:10
Що сподобалося
Щиро дякуємо і Вам за такий теплий коментар!!!!! Ми всією командою дуже тішимось, що наша робота робить Коханих Клієнтів #happy + ми відповідаємо своїй назві!!!)) Несемо любов та гастрономічне щастя нашим поціновувачам!!!)) Завжди будемо раді бачити Вас ще і ще, коли будете у місті Франковім!!!
Що не сподобалося


Ляна

3.05.2017 - 14:24
Що сподобалося
Щиро дякую ща те, що ви існуєте і робите ТАКІ суші. Живу у Львові, суші обожнюю, за своє життя спробувала роли (і все решта) більш, ніж в 15 закладах (і ' звичайних і просто доставка суші)...Так от, кращих і смачніших ролів ніж у вас - нема ніде! Ви найкращі!!! Роли божественні! Смак і поєднання інгрідієнтів - неймовірні! Кожен раз, коли я у Франківську - не можу стриматись, щоб не замовити у вас смаколики) Дякую вам за чесність, за якість і смак ролів, який згадуєш ще довгий час після трапези) ДЯКУЮ!!! ВИ НАЙКРАЩІ!!!!
Що не сподобалося
такого нема. Сподобалось все
Оцінка
5

Таня

7.04.2017 - 14:39
Що сподобалося
Смачнезні суші!!! І тепер ще окреме величезне спасибі за швидку реакцію))) Дякую за вирішення моєї проблемки)) Люблю Вас!!!
Що не сподобалося
Оцінка
5

Лєна, Адміністратор

7.04.2017 - 14:39
Що сподобалося
Відповідаю:
Що не сподобалося
смс Вам доставлена. Стан відправки 100%. Все працює. На рахунок ВК - в соц мережах(ВК/ФБ/Однокласники) не сидимо, то просто сторінка для реклами, яка хоч і онлайн постійно, але це не означає що там хтось сидить і чекає щоб відповісти на повідомлення які приходять і запити дружби в т.ч. По мірі можливості заходжу туди, але чесно кажучи додаванням в друзі(та ще й перечитуванням прикріплених повідомлень займаюсь рідко...) Є робочі телефони, на які можна дзвонити в робочий час і виясняти незрозумілі моменти, в робочий час ми доступні НА САЙТІ та за телефонами 540-663 або 097 669 6668 Коновальця,16 або 544-663 та 068 990 2 666 Вовчинецька,225М. Сподіваюсь питання вичерпано. Гарного дня!


Таня

7.04.2017 - 12:42
Що сподобалося
Суші
Що не сподобалося
Вчора в першій половині дня, я написала вам особисто в вк https://vk.com/happysushi13, повідомлення було прикріплено до запиту про дружбу, мене не було додано і не відписано. Скрін можу відправити хоч зараз! Повідомлення ніякого так і не приходило.


Лєна, Адміністратор

7.04.2017 - 11:50
Що сподобалося
Шановна Тетяна, дякуємо за відгук.
Що не сподобалося
Відповідаю: про те що не могли зайти в Особистий кабінет - коли і куди Ви писали, бо ні в ФБ ні в ВК немає звернення ні сьогодні ні вчора...(прінскріни можу теж показати...) На рахунок реєстрації Акаунта - ми всі замовлення працівників Софтсерва вносимо на загальний Особистий кабінет Компанії. Особисто Ви маєте картку і знижку як працівник Компанії, яка завжди враховується в обидвох відділенням Закладу і те, що зникли замовлення з особистого кабінету...ДИВНО, бо всі вони додаються в Кабінет Софтсерву коли дзвоните по телефону чи взакладі замовляєте, а те, що ви ОСОБИСТО зареєстровані окремо, тепер будемо знати і додавати замовлення до Вашого ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ, де уже зазначена фіксована знижка та номер Вашої персональної дисконтної картки. А смс з логіном та паролем для входу надіслані Вам в смс-повідомленні! Перевірено особисто мною, все логіниться. Тому дякую за звернення і сподіваюсь, що ситуацію владнали і вичерпали Конфлікт) Наразі гарного дня!


Тетяна

7.04.2017 - 11:00
Що сподобалося
Суші)
Що не сподобалося
Я ваш постійний клієнт, і мене цікавить чому виникають проблеми з входом на мій акаунт. З цією проблемою звернулась вчора до адміністратора в вк, мене просто проігнорили! Попередній обліковий запис так і не вдалось відновити! Не допомогло ні те що я вводила вірні і заздалегідь занотовані дані, ні скидання паролю (маючи звісно доступ до моєї пошти). Ну звісно вирішила не підіймати це питання (навіть враховуючи те що мій баланс по накопиченню коштів зник), тихенько створила собі новий акаунт, все знову ж таки собі записала, навіть зробила скрін, так на всякий пожарний. І як виявилось добре що підстрахувалась, маю навіть чек з останнім замовленням і моїми даними з сайту. Сподіваюсь тут вже неможливо буде проігнорити моє прохання, та нарешті вирішити це питання. Ваші суші дуже люблю, але через ці проблеми та дурну трату мого часу, не хочеться більше до вас звертатись, простіше буде замовлення зробити в когось іншого. Заздалегідь дякую і чекаю відповіді.


Лєна, Адміністратор

24.02.2017 - 21:10
Що сподобалося
Шановні Softserve, з технічних причин сьогодні ми працювали до 21:00, і замовлення розписані були до 21:15 ще з 19:30(зазвичай на вечір у нас завжди багато ПОПЕРЕДНІХ ЗАМОВЛЕНЬ), а Ви зробили замовлення в 20:45, і ми змушені були відмовити так як Ви хотіли доставку, а ми фізично за 15хв не встигли б зробити і ще доставити в Микитинці...Тому вибачте ще раз, в будь-який інший день з радістю, а сьгодні так склались обставини...
Що не сподобалося


Лєна, Адміністратор

24.02.2017 - 21:03
Що сподобалося
Доброго вечора, шановні Клієнти! з технічних причин сьогодні ми працюємо тільки до 21:00.Тому приносимо вибачення за незручності, і за те, що змушені були відмовити багатьом Клієнтам(((....
Що не сподобалося
сподіваємось надолужити за вихідні та зробити всіх #happy!!!:)


softserve

24.02.2017 - 20:49
Що сподобалося
-
Що не сподобалося
Не прийняли замовлення в робочий час в звязку з тим, що запізно хроблене замовлення (20-45) в пятницю. "Бо вже всі замовлення розписані".
Оцінка
1

Lena

23.02.2017 - 20:13
Що сподобалося
Thank U for your comment. We're glad that U r happy and choose us from a lot of other survices of deliveres!)
Що не сподобалося


Dominika Glazewska

23.02.2017 - 20:09
Що сподобалося
I always order Texas, and 3rd time I'm ordering sake spicy. These are the best pieces at your menu and remember, if someone is ordering from Chornovola, that is ME, and that is for sure TEXAS & SAKE SPICY! Thank u! :D
Що не сподобалося


Лєна, адміністратор

20.02.2017 - 12:13
Що сподобалося
Дякуємо за Коментар, який нам дуже цінний, водночас приємний і такий, що спонукає задуматись і старанніше працювати над прогалинами! Васабі/імбир можемо не покласти в запарі((( признаю, але якщо Клієнт наголосить то обовязково виправимось в максимально короткі строки щоб залагодити ситуацію і Клієнт був #happy;)
Що не сподобалося
Згідна, що питання доставки у нас далеко не ідеальне, бо тут спрацьовують і накладки, і людський фактор, інколи і причини, незалежні від нас, а на рахунок продзвонювати - повністю підтримую, і прошу вибачення, що не попередили Вас зокрема! Будемо відпрацьовувати цей момент!!! Ще раз дякуємо, що стимулюєте!


Альона

19.02.2017 - 19:01
Що сподобалося
Все супер!! Постійні клієнти, маємо знижку, смак неймовірний!!! Всім радимо!!!
Що не сподобалося
Доставка. Вже не перший раз доставляють замовлення з запізненням в 30-40хв. Все чудово розуміємо-чекали попередніх клієнтів, затори і т.д.. Але велике прохання - хоча б передзвонювати і попереджати про запізнення!! Не даремно номера телефонів на чеках пишуть. А ще нам забували класти васабі(


Анна

2.02.2017 - 21:34
Що сподобалося
Замовила улюблені роли: чорний золотий дракон і нерімоно спайсі. Як завжди, дуже смачно:)) +Happy Sushi-ВЕЛИКИЙ ВИБІР РОЛІВ ТА СЕТІВ, інші заклади в цьому поступаються.
Що не сподобалося


Лєна, Адміністратор

29.01.2017 - 14:51
Що сподобалося
дякуємо за коментар! Радує, що суші смачні))
Що не сподобалося
на рахунок ситуації - найменше, що можу зробити, це попросити вибачення! Мене на той момент не було (тому фрази про хамство, некомпетентність та незацікавленість Адміністратора тут взагалі не доцільні, так як Ви особисто зі мною не спілкувались). Дівчинка офіціант запропонувала присісти за інший столик вільний(а їх було ще 3и з урахуванням Вашої броні), але Ви нажаль відмовились обрати. Також про критичність конкретного столика не було наголошено, в іншому випадку я б обовязково попередила особисто! Попри все сподіваюсь, Ви ще дасте нам можливість реабілітуватись в ващих очах!


Вже не постійний клієнт

29.01.2017 - 1:55
Що сподобалося
Смачні суші.
Що не сподобалося
Адміністратори. Раджу вжити заходів. Адже це не компетентні, хамовиті особи, які не зацікавлені у своїй роботі і обов'язках. Ситуація наступна: завчасно був замовлений столик. Як пізніше вияволося, що він замовлений іншими людьми. Адміністратори, мало того, що не попередили, маючи номер телефону, так і не намагалися залагодити ситуацію. Взагалі було всерівно. Одже клієнти просто пішли геть, без будь яких нормальних пояснень. Бажання надалі з вами співпрацювати немає.


МІЛАГРОС

25.01.2017 - 22:53
Що сподобалося
Признавайтеся! Ви в суші добавляєте якусь наркоту))) бо відірватися неможливо!!!)))) Вам так тримати! А нам хороших заробітків аби собі кожного тижня позволяти))"!! Люблю як вперше)).
Що не сподобалося
Оцінка
4.8

Галочка

9.01.2017 - 10:58
Що сподобалося
Ви найкращі в місті,дякую вам!!! З Різдвом Христовим.Ну дуже смачні суші,рекомендую всім, привітний персонал,дякую!!!
Що не сподобалося
Оцінка
2

Лена

9.11.2016 - 11:37
Що сподобалося
Спасибо за Ваш комментарий! Вы общались с сушистом, который ответил Вам про стоимость доставки, потому что это общеизвестный факт. На тот момент заказы на доставку у нас были расписаны до 21:00, несмотря на то, что Вы пришли в 19:15. Мы практикуем предидущие заказы, работаем больше на доставку и самовынос, и паралельно обслуживаем Клиентом в Зале. На тот момент в Зале было пусто, но тем не менее заказы уже были расписаны. А насчет сарказма - извините, если Вам так показалось, мальчик-сушист точно не хотел Вас обидеть). А дальше с Вами общалась я (Лена) и надеюсь Вы остались довольны и сушы скрасили Ваш вечер. P.S. Пиццу и суши априори сравнивать нельзя, потому что это разные продукты начиная с закупки (грн/у.о.)... Пока мы не можем позволить себе бесплатную доставку((
Що не сподобалося
Мы примим ко вниманию Вашы слова и постараемся более корректно и лояльно общатся с Клиентами. Администратор


Olga Gozel

8.11.2016 - 14:46
Що сподобалося
Очень не понравилось отношение персонала к посетителям! Захожу делаю заказ на 400 гривен, спраштваю про доставку, говорят что 25 гривен и до ночи расписана, на моё возражение что можно бы и бесплатно делать как в случае с пиццей, отвечают что может пицца и вкуснее тогда. Вот не спросила мнение парня на рецепции что вкуснее - совершенно два разных продукта! И учитывая что из посетителей была аж одна я, то подобный сарказм скучающего без работы персонала вообще не приемлем. Руководство обратити, пожалуйста, внимание кого вы берете на работу! Негативное впечатление от персонала портит настроение и желание покупать у вас суши в отличии от "Кабуки", у каторых и суши авторские вкусные и по той сходным ценам и персонал приветливой и вежливый
Що не сподобалося


Коліжанки з міста Лева

29.10.2016 - 19:36
Що сподобалося
Дуже дякуємо за неймовірно смачні суші і якісний сервіс! У Вас дуже затишний заклад, до якого ми обовязково повернемось=)
Що не сподобалося
Оцінка
5

Annemarie Pirouss

1.10.2016 - 13:00
Що сподобалося
Відбувався черговий майстер-клас по поїданню ролів по вулиці Коновальця)))) Дуже вдячні за цю смакоту, ми з мамою В ЗАХВАТІ! Дякую #happysushi за відмінний смак))) це той випадок, коли їжа - не просто потреба, а мистецтво)
Що не сподобалося


Lena

20.09.2016 - 12:18
Що сподобалося
We're glad to hear such Comments from dear Guests! It's make us Happy and stronger, to work harder and be better!!! Thank U and wellcome for the next time when u'll be in IF-City!!!
Що не сподобалося
and i'll think about HappySushi-room in New-York ;)
Оцінка
5

Oleg

19.09.2016 - 21:58
Що сподобалося
This restaurant is Amazing. The atmosphere was relaxing and pleasant. The interior design was cute and inviting. But mainly, the food blew my mind, and i was not expecting such a huge selection! I honestly mind blown because i used to work at a sushi place but still didn't know what to pick from because there were so many great dishes! I though we had authentic sushi places here in New York, but unfortunately non can compare to Happy Sushi!!
Що не сподобалося
Sucks that you guys are all the way in Ukraine, you should open a second location in New York.
Оцінка
5

***

18.09.2016 - 14:21
Що сподобалося
Дуже дякуємо за дуже смачний місо-суп з вугрем. Суп просто БОМБА!!
Що не сподобалося
Оцінка
5

Лєна

24.08.2016 - 10:58
Що сподобалося
дякуємо за Коментар. Ми були б раді прийняти до уваги ваші зауваження, якби вони були чи прийняти міри щодо вирішення якогось конкретного питання.
Що не сподобалося
наступного разу пишіть будь-ласка конкретні факти, щоб ми розуміли в чому суть Коментаря. Наперед вдячні!


Марк Орленко

23.08.2016 - 17:46
Що сподобалося
Нічого не сподобалося
Що не сподобалося
Доставка,суші, все дуже погано
Оцінка
1.4

Ірина

7.07.2016 - 1:03
Що сподобалося
Неодноразово були у вас біля Метро,дуже сподобалось!Пробували суші багато де ,але ваші в пріоритеті! В п'ятн замовимо доставку-оцінимо.
Що не сподобалося
Поки що все сподобалось.
Оцінка
4.4

Тетяна

26.06.2016 - 17:48
Що сподобалося
CУПЕР СУПЕР СУПЕРСУШІ.І де я була 3 роки тому? Перший раз замовляю у вас.І вже знайшла -ЦЕ МОЕ.Хоч поіла іх дуже багато. ТЕПЕР СУШІ для мене тільки- у вас. І за швидку доставку окрема подяка.
Що не сподобалося
!!!!!!!!! все суперррр
Оцінка
4.4

Лєна

24.05.2016 - 10:11
Що сподобалося
дуже дякуємо п.Тетяні за такі слова! Нам дуже приємно читати кожнен позитивний відгук і теплі слова, які люди пишуть (впевнена) із посмішками, а надто коли це коментарі від ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ, що дійсно знають нашу роботу від самого початку і залишають отакі коментарі через роки нашої роботи!!! Напевне я можу позволити собі гордитись нашими хлопцями, що своїми руками роблять наші #happysushi, а між тим продовжувати відповідати Вашим словам і коментарям якістю та рівнем обслуговування!!! Дякуємо щиро всім колективом!!!
Що не сподобалося


Тетяна

23.05.2016 - 20:52
Що сподобалося
це неймовірно, але завжди подобається усе!Ми постійні клієнти від самого самого початку, пробували в інших закладах суші- то не те! Діти потребують свята, а свято - то Happysushi! Дякую Вам!
Що не сподобалося
Оцінка
5

Лєна

18.05.2016 - 20:52
Що сподобалося
дякуємо за черговий коментар:) Нашим самураям то як мед на душу))
Що не сподобалося
цікаво було б ще дізнатись, що саме в доставці не влаштувало...?


Настя

18.05.2016 - 18:33
Що сподобалося
Все смачно!!!!!!
Що не сподобалося
Доставка.
Оцінка
4

Лєна

9.05.2016 - 11:14
Що сподобалося
Дуже приємно читати такі слова від кожного Дорогого Клієнта і нового і постійного! Ми хочемо максимально відповідати своїй назві і тішити людей їх душі і смакові рецептори в тім числі)) Ви-наш стимул!!!
Що не сподобалося


Анастасія

9.05.2016 - 10:18
Що сподобалося
Замовляла у Вас вперше і була здивована Вашим пречудовим обслуговуванням , так як в неділю Ви працюєте до 21:00 , а нас обслужили близько 22:00. Обслужили достатньо швидко , працювали оперативно, персонал дуже ввічливий і приніс моїй сім*ї море радості. Суші були дуже смачними і приготовлені із свіжих продуктів, ціни порівняно низькі. HappySushi на Коновальця 16 дякуємо Вам за Вашу Чудову працю! Бажаю Вам процвітання , натхнення та успіху , розвивайтеся і надалі!Любимо Вас , Ви найкращі!!!
Що не сподобалося
Щаслива , що недоліків просто немає!!!
Оцінка
5

Лєна

24.04.2016 - 19:13
Що сподобалося
Як тільки запустимо нашу happysushi-room, одразу повернуться і гарячі роли, і банан в темпурі) Але нам приємно, що Ви з нетерпінням їх чекаєте, як ми відкриття суші-руму!;)
Що не сподобалося
ще трошки((..


Віта

24.04.2016 - 18:13
Що сподобалося
Поверніть гарячі роли. Вони неперевершені
Що не сподобалося


Лєна

14.04.2016 - 21:44
Що сподобалося
Дякуємо за коментар, нам дуже приємні слова похвали, що додають наснаги працювати та старатись ще і ще)
Що не сподобалося
Зауваження теж пиймемо до уваги, та розглянемо ін. варіанти упаковки, щоб уникати мінусів і радувати Вас на всі 200%.


Алька

14.04.2016 - 20:56
Що сподобалося
Суші надзвичайно смачні,соус теж сподобався. Ви молодці,так тримати!))
Що не сподобалося
Пластмасова коробочка для соуса не щільно закривається(( При доставці це маленький мінус.
Оцінка
4.8

Лєна

5.04.2016 - 15:37
Що сподобалося
дуже дякуємо, Кохані наші Клієнти за теплі слова похвали! Нам дуже приємно, і такі слова завжди додають наснаги і натхнення до праці нам і нашим самураям! А стаціонірний заклад є на Вовчинецькій 225М на території ТЦ Метро, та доробляємо ремонт на Коновальця 16 (колишній Бар№9) де тим часом працює самовиніс/доставка! Тому скОРО БУДЕ ще трошки більше HAPPY SUSHI!!!:)
Що не сподобалося


Команда Bonbon

5.04.2016 - 15:26
Що сподобалося
Найкращі в місті однозначно. Спробували суші усх закладів міста, їм до Вас ще дуууже далеко :) Також куштували суші у Києві з відомої мережі Сушия, порівняно з Вашими шедеврами їх важко назвати суші, ні оформлення, ні цього смаку в них немає. Бажаємо Вашому бізнесу процвітання, чекаємо на стаціонарний заклад. Будуйте мережу, Ви найкращі!)
Що не сподобалося
-
Оцінка
5

Володимир

8.03.2016 - 20:52
Що сподобалося
Відвідали Хеппі Суші в ТЦ "Метро". Суші відмінної якості. Дуже великі, ситні. Подача та сервіровка, так як треба. Час очікування невеликий. Дякую Богдан за привітність та гарний настрій.
Що не сподобалося
Оцінка
5

Ірина

19.02.2016 - 18:43
Що сподобалося
Хочу ще тут висловити свою вдячність колективу HappySushi і особливо Богдану за подарований чудовий настрій, позитивні емоції та неймовірної краси і смакоти святковий торт-суші! Це було неочікувано і дуже приємно!Дякую! Ви- найкращі,найсмачніші, найпозитивніші, найоригінальніші, найтепліші!!! До вас приємно заходити в гості! Люблю вас!
Що не сподобалося
Оцінка
5

Лена

11.02.2016 - 11:33
Що сподобалося
п.Анно, дякуємо за коментар, стараємось для кожного Клієнта, хочемо радувати Вас і смаколиками і вчасною доставкою, хоча буває, що затримуємось, але є речі, що залежать не тільки від нас(((
Що не сподобалося
на рахунок васабі, імбиру, соєвого соусу та паличок, ми уточнюємо завжди в Клієнта, на скількох осіб додатки мають бути, а палички коли треба учнівські то Клієнт сам каже, ми не перепитуємо такі моменти.


Лена

11.02.2016 - 11:11
Що сподобалося
п.Ірина, дякуємо за коментар, нам дуже приємно радувати своїх Клієнтів, і відповідати своїй назві;)
Що не сподобалося
на рах місця - ну нажаль, трошки мало, зате всі 2а столика завжди в попиті))


anna

10.02.2016 - 20:42
Що сподобалося
Бистра доставка) і смачні дуже роли!!!Раджу спробувати!)
Що не сподобалося
При замовлені не поцікавилися, які саме палички нам потрібні (навчальні чи звичайні). Малувато васабі було, а от соєвого соуса достатньо!!)
Оцінка
4.2

Ірина

10.02.2016 - 20:20
Що сподобалося
Суші дуже люблю, тому і дуже до них вимоглива. Проте на Вовчинецькій найсмачніші суші які я іїла!!!!!!Смакота!!! Дуже якісно виконуєте свою роботу.Дякую Вам за можливість відчувати себе щасливою, коли я їм Ваші суші!!!
Що не сподобалося
На Вовчинецькій є у Вас один мінус - місця маловато(((
Оцінка
4.8

София

27.12.2015 - 12:10
Що сподобалося
дуже люблю суші, тому ніколи не пропускаю момент коли є можливість посмакувати . Пробувала всюди уже, і можу сказати,що на вовинецькій мені сподобалися найбільше. Брала з собою .Порції великі, і випрадовують ціну. в інших ресторанах роли дуже малі, і не завжди є можливість насолодитися . замітила що в якому б ресторані не замовляв з собою, то суші не завжди були якісно зроблені, можливо з розрахунку того що я не прийду назад не і поверну. я готова потратити більше часу і поїхати через усе місто. надіюся ви не спортитеся. з наступаючими Вас святами
Що не сподобалося
Оцінка
4.8

Лена

13.12.2015 - 19:31
Що сподобалося
Дякуємо п.Катерині за коментар, нашим дівчатам операторам та Курьєеру дуже приємно!)
Що не сподобалося
на рахунок лосося і вугря питання перехресне: а як смак риби повязаний із професійністю наших хлопців??) p.s. в продовження запитання, лосося купує/розробляє/засолює наш Шеф на Вовчинецькій і привозить сюди, так само вугор замовляється в одних постачальників на дві точки. Постачальник і риба(вугор) незмінні у нас уже декілька років. Тому навіть незнаю як пояснити те, що Вам не сподобалось...може настрій був поганий, що навіть happysushi не змогли його змінити...


Катерина

10.12.2015 - 13:37
Що сподобалося
Професійність оператора та кур"єра. Ціна і солодкий рол (хоча він розсипався, коли вдавалось відірвати його від упаковки)
Що не сподобалося
Філадельфія капа була у вас раніше просто мрією, а вчора - лосось дуже солоний і завітрений. Унагі-макі - окрема пісня. Вугор на смак був.... ну не було смаку зовсім. Напевне, всі ваші кращі сушисти перейшли на Вовчинецьку, а на Сахарова не лишилось професіоналів...
Оцінка
2.4

Aнна

16.10.2015 - 0:39
Що сподобалося
Всё очень и очень вкусно! Заказывали с собой 2 раза подряд,так понравилось!!! Всё супер! Цены немного за высокие и каждый день не получиться конечно наслаждаться, а хотелось бы. Были по ул. Вовчинецька 225
Що не сподобалося
-
Оцінка
5

Лена

30.09.2015 - 12:32
Що сподобалося
що я можу сказати на нижче написаний коментар: Спасибі КОНКУРЕНТАМ, що слідкуєте за нашим життям))
Що не сподобалося
Каліфорнія класична - в нас такого поняття, а тим паче ролу навіть немає)) тому на майбутнє пишіть хоча б використовуючи конкретні приклади, окрім загальновідомого ЗЕЛЕНИЙ ДРАКОН... p.s. ДЄРЗАЙТЄ!;)


Оля

29.09.2015 - 20:15
Що сподобалося
ціни не високі
Що не сподобалося
ВСЕ я не знаю чи ці всі плюси пишуть самі працівники чи люди ВИ ніколи не їли справжніх і добрих суші!! замовила якось - зелений дракон схий і овсім на себе не схожий, каліфорнію класичну взагалі їти не змогли... потім начиталась тут оцього всього позитиву - думаю спробую ще ра - може то працівник якийсь був поганий і ДАРЕМНО! це - не СУШІ! не ті які мають бути! васабі НЕ міцне - взагалі не чути.хоч окремо їж, дешеві замінники ВСЬОГО! більш не візьму - ЛЮБИТЕЛІ СУШІ не пошкодуйте грошей - купуйте якісне, бо тут лиш гроші на вітер, точніше в смітник


Людмила

9.09.2015 - 14:35
Що сподобалося
Щойно від вас! Дуже сподобалося оформлення залу на в.Вовчинецькій,225м.. Смак- як завжди -НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ!!!!! я просто в захваті....Ще й друзів сьогодні приводила.. Дякууууую!!!!!! А ще й готував сам Богдан!! Завжди свіжі продукти,завжди якість,завжди смак! Так тримати!
Що не сподобалося
ну, що що? ціни..Розумію все, але за такою вартістю не зможу часто себе тішити смаколиками Хепі Суші. Треба шукати другу роботу :)
Оцінка
4.6

Plastylina

29.08.2015 - 16:26
Що сподобалося
This is the best sushi ever! Awesome customer servise and support. Awesome!
Що не сподобалося
Nothing! Everything is perfect!
Оцінка
5

Natalia

14.08.2015 - 18:16
Що сподобалося
Дуже смачні Ваші роли!! Не порівняти з кабукі, япона хата і т.д.Великі, ситні, няма!! Сподобалось, що ви ввели систему знижок???? Процвітання Вашому бізнесу ????
Що не сподобалося
Відкрийте заклад в Пасічній, тут жодного суші кафе.
Оцінка
4.4

Ілля

26.07.2015 - 22:26
Що сподобалося
Смачні суші і хороший персонал. Особливо сподобалось те, що персонал думає про клієнта.
Що не сподобалося
-
Оцінка
4.6

Роман

14.07.2015 - 22:42
Що сподобалося
подобається в принципі все, Ціни, асортимент, якість продуктів..
Що не сподобалося
пришвидшити б доставку, ну і я завжди замовляю тренувальні палички в оператора, а постійно привозять звичайні)
Оцінка
3.6

Лєна

2.07.2015 - 11:28
Що сподобалося
Перш за все дякуємо за комплімент, і звичайно дуже прикро, що не до кінця зрозуміли Вас...(Дівчинка казала Вам, що там є і огірок, і авокадо, але Ви не наполягли щоб саме авокадо не давати)
Що не сподобалося
Надалі конкретно вказуйте, що не любите певний продукт чи алергія, і ми, ЗВИЧАЙНО, дотримаємось Вашого прохання і виконаємо все "згідно інструкції".


Наталія

2.07.2015 - 7:43
Що сподобалося
У Вас усе дуже смачно! Нам завжди подобається смак і якість даної страви, Ви молодці так тримати.
Що не сподобалося
Замовляли суші додому, і попросили алементарно не додовати авокадо до ролів, але наше прохання проігнорували. Будьте уважні будь ласка


Kri Kri

20.04.2015 - 0:15
Що сподобалося
Замовили на вечерю happy-роли. Що тут скажеш. Як завжди на ВИСОТІ!!!!! Love love love!!!!! Дуже смачно, ну дуже!!!!!!
Що не сподобалося
?????????
Оцінка
5

Адміністрація Happy sushi

15.03.2015 - 21:27
Що сподобалося
Хочемо попросити вибачення у Клієнтів з адрес Довженка 27г/Вовчинецька 126/Вовчинецька 180 та Вовчинецька 189 за НЕСВОЄЧАСНУ ДОСТАВКУ. п.с. Тут спрацював людський фактор(нова людина/Курьер) і вийшла отака неприємна нам і Кліентам ситуація...
Що не сподобалося


Лена і Таня

10.02.2015 - 14:17
Що сподобалося
Доброго дня! От була б можливість поставити оцінку вище ніж 5, ми б поставили - найвищу!!! Смачніше ніж в Хеппі Суші, японської кухні ми не зустрічали, а подорожуємо багато і є з чим порівняти. Цього разу нам пощастило спробувати 3 різних роли: перший - філадільфія аппере(якщо просто, з яблучком) - неймовірне поєднання смаків, яке ж соковите яблучко... другий - Футо Маки Бостон - мням-мням - вугор, норі, філадельфія і свіжа помідорка - просто БОМБА! але хітом і відкриттям для нас було - спайсі Нерімоно - це взагалі описати просто неможливо - це свято для смакових рецепторів, яке нагадує, що весна наближається! Окреме спасибі ШЕФУ за винахідливість і вкладену душу у приготовані страви! а персоналу - за гарне обслуговування та швидку доставку!
Що не сподобалося
Оцінка
5

Тетяна

8.02.2015 - 15:54
Що сподобалося
Замовляла вперше. Ну ДУУУУЖЕ СМАЧНО!)) Дякую!
Що не сподобалося
трохи затрималась доставка
Оцінка
4.8

ЮЛЯ

18.01.2015 - 13:38
Що сподобалося
Замовляла у вас суші,дуже задоволені, смачно,а головне оперативно і вчасно привезли як домовлялись, будем вашими постійними клієнтами. всім раджу
Що не сподобалося


Наталия

11.12.2014 - 20:01
Що сподобалося
Привет от минчан!Несмотря на множество предложений в Минске, суши, которые мы ели в Ивано-Франковске оказались лучшими! Очень вкусно, аккуратно и красиво оформлено! Без преувеличения- шедевр кулинарного искусства. Повару- браво! Буде еще в Ивоно-Франковске, обязательно к вам зайдем! Спасибо и успехов вам!
Що не сподобалося
Оцінка
5

П.....ка

4.11.2014 - 0:59
Що сподобалося
як завжди смачнезно, всім раджу, найкращі суші в Івано-Фр. за найнижчою ціною
Що не сподобалося
.....
Оцінка
5

Лєна

14.10.2014 - 21:26
Що сподобалося
Дякуємо за черговий душу зігріваючий КОМЕНТАР та слова ВИЗНАННЯ) Нам приємно, що Ви оцінюєте нашу працю та обираєте СМАК і ЯКІСТЬ :) Ми цінуємо Кожного клієнта, що знову і знову вибирає наші сушки...адже на даний момент у нашому коханому Франківську існує багато СУШІ-студій: ресторани/кафе/доставки і Ви маєте з чого обирати своє улюблене! І коли на цьому фоні клієнти обирають НАС, ми звичайно ГОРДІ за наших сушистів, що працюєть на совість, і ми даруємо Вам Happy Sushi.
Що не сподобалося
А на рахунок бабла))) - ЗГОДНА, якби воно було- ми б давно були не тут і не в такому дизайнерському рішенні)) Ну не заробили ми ще стільки, щоб затьмарити всі суші-заклади міста своїм оригінальним дизайном та приємною атмосферою, тому на данийчас позиціонуємо себе ДОСТАВКОЮ з можливістю самовиносу, і хто хоче - можливістю посмакувати нашими сушками прямо на місці їх виробництва...якось так))


Мирослава

14.10.2014 - 20:39
Що сподобалося
від дати мого першого замовлення десь серпень 2014р) по факту нічого незмінилося ви досі найкарщі суші в місті. 3% знижки уже накопичила іду на більшу знижку)). Дуже рада що якість продукту не падає.
Що не сподобалося
Не повертається дійсно мені рука іти в кабукі дійсно якість рол там на рівень або і два гірша.Але деколи хочеться посидіти в суші-студії. в чім в кабукі є плюс там гарно просторо приємно. Тут поки що хеппі сушші не можуть похвалитися)).Так як я мама в декреті то я якось поки затягла каляску по сходах)) а потім поки витягла тай щей ішов злий якийсь мущина щоб забрати сушші само вивіз то щей не допоміг))). Але я розумію якби у вас було бабло на такий зал як в кабукі то ви би точно в центрі були))) а решта вже би позакривалося суші-студій)). Тому між просторим залом і супер смачними суші вибираю смачні суші доставку на дім.Успіхів)
Оцінка
5

Христя

5.10.2014 - 20:50
Що сподобалося
все дуже смачно,дуже великі ролли, гарна подача і імбиря і васабі,це найкращі суші які я пробувала)
Що не сподобалося
Оцінка
4.8

Христик

21.08.2014 - 22:41
Що сподобалося
надзвичайно смачно,якісно і красиво ,порціїї відповідають ціні,що нечасто зустрінеш у нас))) сервіс на висоті: в 20:01 задзвонив домофон,дуже потішило)процвітання вам і нових ідей)
Що не сподобалося
їх не буває забагато))) хоча розум і фітнес тренер каже,що вистачає))))
Оцінка
5

Степан

19.08.2014 - 10:46
Що сподобалося
Не можу не стриматись щоб не написати відгук. Усією сім'єю любимо Happy Sushi, часто замовляємо, приходимо в гості. Спробували вже практично усе. Минулої п'ятниці, довго вибираючи щось смачненьке, вигадали досить неординарний варіант. Попросили, щоб нам принесли щось цікаве і незвичайне, на розсуд Шефа. Інтрига була досить немала. Я хвилювався, що моїй коханій не сподобається. А через трішки прийшла дівчинка і, грайливо посміхаючись, сказала: "Це страва - сюрприз, я не скажу що це, ви спробуйте, а потім знайдете на сайті і подивимось, чи зможете ви відгадати…". Це був рол, незвичайний, з фруктами. З першої спроби одразу здалося, що разом із солодкуватим присмаком від фруктів, відчувався смак класичного чорного чаю. Така собі терпчинка, дивно, правда? Комбінація смаків просто збивала з пантелику, ми точно зрозуміли, що ще не пробували такого. Напевно, то фрукти + норі дають таке. У ролі була риба, ікра, і він був схожий на звичайні, але цей витончений смак, він давав зовсім інші відчуття. Тепер я спробую відгадати – мені здається, це був "Рол Тропікана" (я вгадав?). І дякую Шефу, який вибрав і приготував його для нас. Це було сміливо, і він справді вразив.
Що не сподобалося
-
Оцінка
5

Ольга

16.08.2014 - 12:22
Що сподобалося
Найсмачніші суші в місті, перевірено шлунком). Після вживання суші у інших закладах нашого міста було, м"яко кажучи не дуже, в одному навіть серйозно отруїлась японською їжею, таке враження, що інгредієнти в них там не першої свіжості. В Happy Sushi все дуже смачно, рибки багато, сиру ще більше, роли просто неймовірно ніжні, і взагалі ви - МОЛОДЦІ! Любим і ходимо до вас. Залишайтеся й надалі на такому професійному рівні та зростайте! Успіхів вам у перетворенні наших мешканців на ХепіСушіманів)
Що не сподобалося
Спеціально шукала недоліки і не знайшла :)
Оцінка
5

Мирослава

13.08.2014 - 21:00
Що сподобалося
ми тільки дургий раз замовляємо і у вас але це дійсно найсмачніші суші які ми коли небуть їли))ми уже точно більше ніколи напевно не підем ні в кабукуі ні в японах хата ні ще в якусь біду в центрі міста. Ви дійсно дуже класно усе робите. Так тримати!!!
Що не сподобалося
насмілились виставити коментар від Імені нашого Клієнта що написав в "коментарі до замовлення!" Думаю пані Мирослававибачить нам, що ми отак без дозволу вирішили поділитись її дописом! Дякуємо Вам за такі слова!)


Ольга

23.06.2014 - 23:31
Що сподобалося
Привіт.Вже не перший відгук тут залишаю.....ви найкращі)))але маленьке побажання,працюйте хоча б до 23:00...спасибі)
Що не сподобалося


Тетянка

19.06.2014 - 15:15
Що сподобалося
Най-най-най-смачніші суші, які я пробувала у своєму житті. Моя подруга щойно приїхала з Азії, і сказала, що таких смачних суші як в Хеппі ніде немає! Після них - ти дійсно стаєш щасливішим!)
Що не сподобалося
Оцінка
5

Аташ

15.06.2014 - 18:39
Що сподобалося
Все отлично, там все очень вкусно, аппетитно и красивое оформление!!! Спасибо вам ) так держать !!! )))
Що не сподобалося
У меня такие мысли не существует !
Оцінка
5

Богдан

15.06.2014 - 15:56
Що сподобалося
Дуже дякуємо Вам, кохані наші КЛІЄНТИ, за ваші щирі та теплі слова, що діють на нас як Редбул, що надає крила;)
Що не сподобалося


stopych

14.06.2014 - 23:08
Що сподобалося
О так, Аню, дівчата у Хепі Суші дуже привітні, щирі і посміхаються. Люблю їх всіх, такі вони милі :)
Що не сподобалося
Оцінка
5

Aнна П.

14.06.2014 - 18:43
Що сподобалося
Спасибі за відмінний смак, високу якість, та неймовірно красиве оформлення))) Вкотре пишу: МОЛОДЦІ! ТАК ТРИМАТИ! ВИ НАЙКРАЩІ!)) P.S. Богданові окрема подяка за чудову посмішку))), а дівчаткам - за відкритість і щирість!))))
Що не сподобалося
Оцінка
5

Віталій Сущенко

5.05.2014 - 23:06
Що сподобалося
Найсмачніші суші Західної України. смачні,ситні,свіжі,гарно оформлені.
Що не сподобалося
Оцінка
4.8

IvanL

5.05.2014 - 21:22
Що сподобалося
Користуємось вашими послугами, практично регулярно, вже більш ніж пів року! Улюблені роли - всі види філадельфії)) Щодо конкуренції немає вам рівних: смак надзвичайний, порції великі і це великий "+", всюди де бували роли ну дуже маленькі. Все гарно оформлено і швидка доставка! Чудова робота))
Що не сподобалося
-
Оцінка
5

Оля

9.04.2014 - 16:23
Що сподобалося
Все дуже гарне та смачне. І найголовніше, після незвичної їжі дискомфорту ніякого не відчувалося. Користувалися сервісом доставки - швидко і якісно. Буду і надалі користуватися вашими послугами. Так тримати. Дякую.
Що не сподобалося
Оцінка
5

Оксана

7.04.2014 - 1:13
Що сподобалося
Сказати, що у вас смачні суші - це взагалі нічого не сказати! Дуже-дуже-предуже смачні! Все супер класно! Користувалися Вашою послугою доставки - гарно працюєте =) Були в закладі на Сахарова - подзвонили заздалегідь чи будуть столики на вечір чи треба бронювати - відповіли ні, не треба. Але то якраз були вихідні і нам запропонували замовити щось наперед і вказати годину. Це була чудова ідея, дуже дякуємо! Коли ми прийшли, все було приготовано і нам подали наші суші! Смак в них просто бомбезний.
Що не сподобалося
Але з нашим приходом і почався маленький негативчик. Ми сіли за столик, нам подали суші, а після того до нас не підходили хвилин з десять (в залі було максимум 3 зайняті столики), ніхто не спитав чи ми будемо щось пити - і довелось якось поглядом виловлювати офіціантку, щоб все ж перепитати чи вона підійде, а може у них треба підходити на бар і самому замовляти. Дівчинка звісно до нас підійшла і ми замовили напої. Я ненавиджу, коли офіціанти такі набридливі, що й дихнути не дають і може то у Вас концепція така дати можливість клієнтові насолодитися найкращими сушами і не турбувати його =) Але думаю все ж таки краще подати їм напої спершу, а тоді вже залишити на одинці з ням-ням-ка-ми =) Процвітання Вашому закладу, щиро дякуємо, що Ви є!!! Ви справді най-найкращі!!!
Оцінка
5

Христина

21.03.2014 - 21:39
Що сподобалося
Суші просто НЕЙМОВІРНИЙ, відчувається смак ЯКОСТІ та всі інгредієнти СВІЖІ і це є хорошом показником Вашої діяльності.
Що не сподобалося
Все сподоюалася, кожний рол був смачним і по своєму особливим=)))
Оцінка
4.8

kodiko

16.03.2014 - 20:37
Що сподобалося
сьогодні вперше спробували вашу кухню! роли були величезні і смачнезні!!! так тримати, відтепер ми ваші постійні клієнти!
Що не сподобалося
Оцінка
4

Анна П.

13.03.2014 - 18:39
Що сподобалося
Сьогодні з подругою заходили до вас поласувати смаколиками) Все,як завжди, на високому рівні) Молодці! У вас дуже затишно, свіжо, комфортно) Смак ролів чудовий та неймовірно смачний, оформлення лаконічне і вишукане, і взагалі, погоджуюсь з нижченаведеними коментарями - у вас немає конкурентів! Дякуємо за чудово проведений час)
Що не сподобалося
Оцінка
5

Богдан

10.03.2014 - 0:37
Що сподобалося
Заради таких коментарів ми і працюємо!!!Дякуємо Вам дорогий наш Клієнт!!! Завдяки Вам нам є куди рости!!!
Що не сподобалося


Елена

9.03.2014 - 17:54
Що сподобалося
Во Франковске я не ела таких вкусных суши нигде. Суши-студия, Гармыдер, Пассаж - "нервно курят" по сравнению с Вами. Очень обрадовали цены и воскресное выполнение заказа, возможность оплаты через систему Приват. Продукты действительно свежие, акцент на ингредиенты, а не на рис (что очень порадовало!), порции большие. Успехов Вам, больше клиентов! Лично я - теперь Ваша навеки ;)
Що не сподобалося


Оля

11.02.2014 - 18:21
Що сподобалося
Доброго вечора) Хотіла б подякувати Вам ) Ви найкращі у нашому місті )я дуже люблю суші і куштувала їх не тільки в Івано-Франківську ) були і інші міста та країни але у Вас найсмачніше ) Мені подобається все : ціни,смак,обслуговування,доставка)Ви найкращі ))) Дякую ))
Що не сподобалося
у Вас так багато плюсів,що я не можу назвати жодного "мінуса". я задоволенна всім )
Оцінка
5

Богдан

9.02.2014 - 20:04
Що сподобалося
Дякуємо за черговий коментар від наших Дописувачів) Нам приємно, що Ви уважно слідкуєте і звертаєте увагу на помилки, чим допомагаєте нам удосконалювати сайт і сервіс в цілому...АЛЕ просимо звернути увагу й на те, що актуальні ціни тільки на нашому сайті happysushi.com.ua, а не на ін пошуковиках типу 0342.com.ua/list.if.ua/tel.if.ua i ін...
Що не сподобалося
І було б ще краще, якби Ви конкретно вказували, де саме знайшли помилку, тому що загалом меню в кафе робилось на основі сайту, і цінова політика однакова в нас як на доставку так і в кафе, а якщо і є помилки - то хіба механічні, з похибкою в одну букву чи цифру, бо ЦІНИ одні і ті ж ЗАВЖДИ) але ми завжди прислухаємось до Клієнта і прагнемо ставати кращими, тому переглянемо звичайно ціни і вагу ще раз...


Андрій

8.02.2014 - 20:40
Що сподобалося
Затишна обстановка, смачні суші, непогана ціна. Виникає бажання ще не раз завітати)
Що не сподобалося
Ціни і вага в офіційному меню місцями відрізняються від того, що вказано на сайті. Будь ласка перевірте.
Оцінка
5

Богдан

2.02.2014 - 12:46
Що сподобалося
Доброго дня, Роман (останній коментар): 1. Доставка у нас уже пів року як 15грн. і не міняється; 2. вартість упаковки 5грн теж є "сталою" декілька місяців; і це не входить в вартість ДОСТАВКИ, яка ні в якому разі не складає 30грн; 3. на рахунок ВАСАБІ - воно завжди у нас БЕЗКОШТОВНЕ, так само як і ІМБИР незалежно від вартості замовлення, за вийнятком різних ситуацій. На рахунок Вашої ситуації, то знайшли той чек№1141, і там дійсно васабі порахували за гроші, за що дуже прикро, і я ВИБАЧАЮСЬ особисто, то просто механічна помилка дівчинки, що вибивала чек(((
Що не сподобалося
інколи просто неуважність може спричинити неприємність, АЛЕ ми завжди за те, щоб ВИБАЧИТИСЬ і КОМПЕНСУВАТИ прикрість, тому тих 10грн у подвійному розмірі повернемо Вам на рахунок чи у вигляді знижки наступного разу! Просимо вибачення ще раз за таке непорозуміння!


Роман

1.02.2014 - 23:27
Що сподобалося
часто замовляємо суші, дійсно смачні!
Що не сподобалося
але останній раз дуже розчарував. чому на сайті не вказано, що за васабі уже платити треба і по тел.розмові не попередили? ціни на суші нормальні, але доставка виходить 30 грн(15 сама доставка, 5 упаковка і 10 грн васабі на 2х) з кожним разом щось змінюється, то доставка дорожче, то упаковка платна...а вже й васабі!
Оцінка
3.6

Богдан

14.01.2014 - 18:14
Що сподобалося
І знову дякуємо Вам, дорогі наші друзі, за ваші щирі та теплі коментарі. А на рахунок меню.pdf одним файлом - то нажаль воно настільки велике у нас, що залити його одним файлом ФІЗИЧНО на сайт нереально((( ми вже це пробували, бо коли було менше меню, старіше, то така опція була доступна на сайті...
Що не сподобалося
ми працюємо над скороченням меню, і думаю, в скорім часі меню Ви таки зможете завантажити собі на комп'ютер...) Дякуємо


Таня

13.01.2014 - 15:55
Що сподобалося
Я і не сумнівалася що ви найкращі! Богдан це мега суші!!! Ваш сайт просто супер, ви оригінальні професійні і такі смачні!!! ДЯКУЮ
Що не сподобалося
хотілося б бачити і вас на сайті ррозділ МЕНЮ, щоб легко було знайти все що хочеш (часто сайт догружується і меню не підтягується відразу :(
Оцінка
5

Людмила

10.01.2014 - 12:48
Що сподобалося
Скільки всього начиталяся в коментарях,що вже й слів не доберу..Все сказали до мене.. Ви молодці! я також суші пробувала в різних закладах міста, і не тільки нашого..Різниця відчутна.. У вас дійсно все свіженьке,смачнюче!! Дякую Вам за феєрію смаків!
Що не сподобалося
Щойно замовила в офіс... Тепер подумала, що доведеться ділитися зі співробітниками(теж з коментарів вичитала :-(.. Дякую!!!!


Степан

22.12.2013 - 21:15
Що сподобалося
Вітаю! Сьогодні з дружиною заходили "в гості" та пробували гарячі "маки" і кучеряві роли "Боніто сяке унагі". Наші любі HappySushi, під враженнями від нових смаків хочемо висловити подяки за те, що постійно тішите нас надзвичайно смачнющими витворами та не перестаєте дивувати новинками. Стружка копченого тунця, що слугує кучерями на ролах, додає особливої оригінальності і без того витонченому поєднанню інгредієнтів. Раджу спробувати. З наступаючими Святами Вас!
Що не сподобалося
Оцінка
5

Богдан

13.12.2013 - 15:12
Що сподобалося
Доброго дня дорогі наші кліенти та відвідувачі,і особливо Автор передостаннього коментаря:) Вдячний від імені Хеппі суші за всі ваші теплі слова та побажання!
Що не сподобалося
А тепер щодо передостаннього коментаря від beautyproflines@rambler.ru: http://happysushi.com.ua/ru/umovy_dostavky.html лінк, де чорним по білому написано: Замовлення приймаються в будні до 21:00 та у вихідні до 20:00. А з 21:00 ми просто розвозимо ті замовлення, що були зроблені до 21:00. Дякуємо та наполегливо просимо прийняти до уваги останню інформацію:)


Оксана

13.12.2013 - 14:22
Що сподобалося
Дуже смачні суші, ціни доступні, надіюся не зміняться))
Що не сподобалося


Людмила

12.12.2013 - 21:54
Що сподобалося
Все супер - смачно, красиво оформленно,все дуже гарно!!!
Що не сподобалося
Навчіться піднімати телефон!!! В 21:30 до 22:00 ігнор повний телефону, а тел.540663 взагалі відклечен!!!


Руслан

10.12.2013 - 18:56
Що сподобалося
СУПЕР СЕРВІС, Я РЕАЛЬНО ЗДИВОВАНИЙ. ТАКОГО НАВІТЬ В КИЄВІ НЕ ПОБАЧИШ В КРАЩИХ СУШІ-БАРАХ. ВИНИКЛА ПРОБЛЕМА - ВИРІШИЛИ !!!!!!!! ДЯКУЄМО!!!!!
Що не сподобалося
Оцінка
5

Руслан

10.12.2013 - 17:53
Що сподобалося
1.Смачно 2.Дуже швидко прийняли замовлення і доставили
Що не сподобалося


oksana

3.12.2013 - 21:35
Що сподобалося
Ви - молодці! Якість,ціна і сервіс - на рівні!!Так тримати! В.Біла)
Що не сподобалося
Оцінка
4.6

Оля

15.11.2013 - 18:50
Що сподобалося
Все супер !!кожен тиждень замовляємо все смачно всім рекомендую:)))))
Що не сподобалося
Оцінка
3

oksana

12.11.2013 - 11:41
Що сподобалося
все сподобалося, вчасно, смачно, гарно...молодці!!!
Що не сподобалося
Оцінка
5

Ірина

7.11.2013 - 17:13
Що сподобалося
Приємно здивував сервіс замовлення через сайт. На протязі 5 сек. приходить SMS повідомлення, а через 3 хвилини вже передзвонює менеджер щоб уточнити замовлення.
Що не сподобалося
Оцінка
5

Богдан

22.08.2013 - 19:56
Що сподобалося
Дякуємо за коментар! Ми прийняли до уваги нашу недоробку - правку на сайті вже внесли. http://happysushi.com.ua/ru/roly_vid_shefa/red_ninja_1.html - рол насправді коштує 50.00грн і в оновленому меню така ціна, просто через збої в системі ціна на сайті висіла стара 45грн.((
Що не сподобалося
Нам дуже прикро, що так сталося, тому через нашу помилку ми різницю 5грн. повернули клієнту на протязі наступних 30и хв. після звернення через он-лайн банкінг. Ще раз дякуємо нашим пильним клієнтам, що допомагають нам відшліфовувати роботу! Всім гарного вечора!)


Віра

22.08.2013 - 18:06
Що сподобалося
Надзвичайно смачно,все дуже свіже і красиво оформлено,швидка доставка,привітний персонал.
Що не сподобалося
Невідповідають ціни:у меню на сайті рол Ред Ніндзя-45 грн. Принесли нам його за 50 грн.
Оцінка
4.8

Наталя

13.08.2013 - 21:24
Що сподобалося
Дужееееее смачноооооо!!!!!! Найсмачніші суші у Івано-Франківську))) Все дуже сподобалось і якість, оформлення, швидкість доставки, все на найвищому рівні!!!
Що не сподобалося
Оцінка
5

Єва

8.08.2013 - 23:43
Що сподобалося
ааааа смакотаааааааааааа,свіже,солоденьке,смачне,як то кажуть душу атвєла)))пацани ви лутші)))поки ви приховуєте свої обличчя і вмілі руки,склалось враження що курс молодого бійця пройшли в суші студії)може я помиляюсь,але таке смачне іноді(далеко не завжди)я їла саме в суші-студії.... то було давно(а вам респект і уважуха!!!
Що не сподобалося
лиш не зникайте нікуди!)) нових ідей і натхнення!франик любить жерти ваші суші!!!!!!!!!!!!


Ольга

5.08.2013 - 14:03
Що сподобалося
Як справжній сушіман, скажу що залишилась задоволеною всім і ще й до того всього ситою!!! Суші неймовірно смачні і свіжі (на відміну від тих що подають у інших закладах ІФ), вражає креативність подачі і великі порції. Спробувавши у Вас суші раз - хочеться їх замовляти знову і знову, не зраджуючи в інших закладах! Процвітання Вам!!!! ;)
Що не сподобалося
Оцінка
5

Вадим

25.07.2013 - 14:20
Що сподобалося
Все дуже смачно і симпатично) І головне свіженьке, ДЯкую!
Що не сподобалося
Чекати коли ви відкриєте стаціонарний заклад ;)
Оцінка
5

зінка

24.07.2013 - 22:21
Що сподобалося
доброго вечора!! заказували безліч раз ваші набори ,дуже задоволені,прекрасне оформлення,великі порції,і дуже дуже смачні.найсмачніші суші івано-франківська
Що не сподобалося
Оцінка
5

Гості

18.07.2013 - 17:51
Що сподобалося
Дуже смачно! Пічого подібного, навіть, в Португалії не їли. Дакуємо!
Що не сподобалося
Занадто ситно! ;) з трудом доїли замовлення)))


Богдан

18.07.2013 - 13:52
Що сподобалося
Дуже вдячні всім нашим кліентам за КОМЕНТАРІ - за відверті щирі чесні слова і думки та поради) Ми вас любимо!) А натхнення на наші хеппі смаколики нам дають ваші теплі слова та підтримка!!))
Що не сподобалося


Оксана

18.07.2013 - 12:41
Що сподобалося
Настравді все! Абсолютно щиро і відверто, от як почнемо заробляти більше грошей замовлятиму вашу їжу щодня.Надзвичайно смачно,неперевершено просто, оформлення завжди прекрасне, скільки разів ми не замовляли то завжди величезні порції,все акуратно і виконано від душі,цінова політика ідеальна, я знаю за що плачу і це того вартує. Завжди свіжі продукти і ви таки професіонали. Маю з чим порівняти бо до хеппі суші ми з чоловіком брали суші в центрі в Гармидері і я вам скажу що за ті гроші шо вони там деруть у вас можна слона з"їсти, по-друге смак взагалі не порівнюється, земля і небо. Мрію,звісно, перепробувати все що у вас є!РОзвивайтеся!!!!! Ви молодці!!! З нетерпінням чекаю відкриття вашого закладу!!!
Що не сподобалося
Ніц!!! ніц!! ніц!!!!!
Оцінка
5

Богдан

16.07.2013 - 23:51
Що сподобалося
Дякуємо за коментар, і дуже прикро що змушені були Вам відмовити, але у зв'язку із тим, що у нас практикуються ПОПЕРЕДНІ замовлення, яких на 20:00 було уже прийнято понад норму (з урахуванням часу виконання та доставки),і так як ми працюємо до 21:00, нам в першу чергу необхідно було виконати замовлення, що були прийняті ще до 20:00 на вечір...а тоді вже по можливості ми приймаємо паралельно інші замовлення, якщо фізично сушисти встигають...якщо ж ні, то відмовляємо, як і сталось в даному випадку. п.с. ми прагнемо приймати максимум замовлень, щоб відповідати своїй назві і не засмучувати Клієнта, але інколи ДОВОДИТЬСЯ через просту банальність - людський фактор((( Будемо прагнути надалі працювати ще швидше, щоб задовольнити той максимум людей, що нас обирають!)
Що не сподобалося


Люба

16.07.2013 - 20:16
Що сподобалося
Неодноразово робила у Вас замовлення,все було чудово.
Що не сподобалося
Сьогодні,при спробі зробити замовлення о 20 год,мені відмовили,хоча у Вас на сайті вказано,що Ви працюєте до 21 год.


Галя

12.07.2013 - 21:34
Що сподобалося
Сьогодні скуштували ваші шедеври. інакше не назвеш:)подруга розповідала, що класні, але скуштувавши зрозуміла, що це було слабо сказано, вони неймовірні!!! такий смак,вибір, кількість начинки (а не рису)зустрічали тільки в японських ресторанах (в Азії)Дякуємо Вам за все. Отримали море позитиву, не тільки від їжі. Бажаємо процвітання та тримати марку!
Що не сподобалося
Оцінка
5

Назар

10.07.2013 - 15:45
Що сподобалося
Всьо дуже смачно і якісно! + вчасно доставляєте дякую!!!!!!!!
Що не сподобалося
Оцінка
1

Оксана

10.07.2013 - 14:26
Що сподобалося
Ваші суші зробили нас HAPPY!!! Надзвичайна смакота порції величезні наїлися, залишилися задоволеними дівчатка)))
Що не сподобалося
прийшлось поділитись з співробітниками - не заказуйте суші в офіс)))


Ростислав

20.06.2013 - 15:28
Що сподобалося
Сьогодні замовляв "Філадельфія від Шефа" Дуже добре приготовлено, було смачно. Однієї порції на 250 г стає пообідати з головою. Дуже ситно.
Що не сподобалося
---
Оцінка
4.8

Anna

7.06.2013 - 20:18
Що сподобалося
Vse syper!smachno!wvudko!i golovne,wo vje ne odun raz zamovlay i dryzi zamovlalu! v jyrnali VERSAL bachula!smachnenko vugladaete)
Що не сподобалося
Оцінка
5

Олеся

5.06.2013 - 16:05
Що сподобалося
Це не просто суші, це лакомка!!! Вже вкотре замовляю і жодного разу не розчарувалась... Час доставки завжди відповідає дійсності (+/-5-10 хв. не рахується) Сьогодні, на моє прохання,як можна швидше, привезли замовлення за 35 хв. Ввічливий і приємний курєр, який побажав смачного... Аж ще більший апетит проснувся) Цінова політика, дуже тішить) Доступно, а головне надзвичайно смачно!!! Бажаю Вам приємної роботи і завжди хороших клієнтів! Продовжуйте у тому ж дусі!
Що не сподобалося
З моєї сторони, тут не може щось не подобатись!!!
Оцінка
5

Аня Яремич

15.05.2013 - 17:52
Що сподобалося
Підтримую всі позитивні відгуки.Спасибі,Вам велике HAPPY SUSHI,що ви є у франківчан!!!Смачно,красиво,якісно,пунктуально.Ви найкращі!
Що не сподобалося
----------------------------------------------
Оцінка
5

Любов )))

23.04.2013 - 11:18
Що сподобалося
Я,думаю,поступила б нечесно, якщо б не подякувала!!! Замовлення робила вперше, зробивши ставку,як на основну страву в моєму меню,начитавшись відгуків, зробила замовлення я!!! Чесно, хвилювалась...не знаючи нічого-нічого, окрім залишених відгуків,я запрошивши гостей - замовила суші,яких ніколи не бачила і не їла!!! І ось тут ,ВУАЛЯ, "приїхало" моє замовлення!!! Що я можу сказати : Богдан, щиро дякуємо (від імені моїх гостей) за смачну гостину, за Ваші підказки, за вчасну доставку,за приємне спілкування!!! Ви робите свою роботу на відмінно - смачно+++++ якісно+++++!!!Оформлення +++++!!!!! Все що ми скоштували,абсолютно,все було дуже смачним!!!!ДЯКУЄМО )))))
Що не сподобалося
Тут я не маю,що сказати )))
Оцінка
5

Богдан

13.04.2013 - 18:58
Що сподобалося
Ми дійсно помилились, і замість "Каліфорнія Ебі"/240г-45грн, зробили вам "Каліфорнія Тобіко Ебі"/220г-50грн...Просимо вибачення за оплошність, просто через велику кількість замовлень поплутали...((
Що не сподобалося
З нас рол у подарунок від Шефа з наступним замовленням!:) Адміністрація Хеппі Суші!


Татьяна

13.04.2013 - 18:17
Що сподобалося
В очередной раз делаю заказ - все супер! "Удовольствие вкуса" - невероятное, оформление очень эстетично и "аппетитно". Спасибо.
Що не сподобалося
На картинке "Калифорния Эби" сверху была креветка. В заказе - нет. Возможно она была внутри, по "запчастям" не разбирала. Но почему нет креветки?
Оцінка
5

Богдан

3.04.2013 - 15:13
Що сподобалося
звичайно, можна при бажанні клієнта!) 1л - 60грн, 0,5л - 30грн. Дякуємо за комплімАнти))
Що не сподобалося


Mariana

2.04.2013 - 22:29
Що сподобалося
Скажіть будь ласка чи у вас можна придбати окремо ваш мега смачний соєвий соус.....ніколи такого смачного не їла))
Що не сподобалося


Богдан

20.03.2013 - 10:33
Що сподобалося
по просьбам желающих: СКОРО В ОНЛАЙНі ФОТО МЕНЕ та мого супер - помічника, а також того затишного кухонного кутка, де ми творимо хеппі чудеса!)
Що не сподобалося
п.с. а поки що наші майстри воліють зберігати інтригу, та й крім усього не прагнуть особливої популярності)...Але ми влаштуємо свято для наших клієнтів НЕЗАБАРОМ ;)


Тетяна

20.03.2013 - 2:10
Що сподобалося
Браво! Куштували суші у багатьох закладах міста, та суші із Хепі найсмачніші, а Каліфорнія та Філадельфія просто тануть в роті! Сушисти молодці!!!!
Що не сподобалося
Одне побажання: хотілося би бачити на сайті, цих чудесних вмільців, які готують таку смакоту та кухню сушистів!
Оцінка
5

Света

9.03.2013 - 19:17
Що сподобалося
Дуже люблю суші, пробувала їх в багатьох закладах Франківська, а сьогодні замовила суші у вас. Я в шоці: як при таких низьких, порівняно з іншими закладами, цінах, можна робити такі великі порції!? При чому не за рахунок рису, бо багато було саме лосося, ікри, сиру і т.д. Всі продукти свіжі і смачні. Такого гарного оформлення не бачила ще ніде! Все дуууже сподобалося, дякую! Буду вашим постійним клієнтом)))
Що не сподобалося
Оцінка
5

Анатолій

8.03.2013 - 10:22
Що сподобалося
Співробітниця порекомендувала сайт для замовлення суші. Мені подобається ця страва і я часто смакую ними у різних закладах. Приблизно орієнтуюся по цінах. Ваш сайт класний, яскравий, зрозумілий, коли вперше на нього зайшов розібрався, все логічно зрозуміло та зручно. Класно, що сайт яскравий та цікавий. Замовив суші, доставка лишень 10 гривень, привезли вчасно. Упаковано гарно та акуратно. Багато васабі, імбиру та соєвого соусу. Бо в інших закладах мені завжди майже потрібно просити щоб мені додатково їх доклали. Ідея класна ще й тим, що наприклад прийшли раптово гості ,а вдома нічого нема або потрібно щось готувати. Можна замовити суші ,а поки вони приїдуть якось розважити гостей, наприклад пограти карти. Бажаю Вам в майбутньому процвітання та успіху.
Що не сподобалося
Оцінка
1

Богдан

23.02.2013 - 19:01
Що сподобалося
Дуже дякуємо за такий теплий мегаКРУТУ похвалу і порівняння-коментар, Надюша! НАм дуже приємно читати такі слова і прагнути до вдосконалення ще і ще!) Тепер хеппі суші будуть рівнятись не лише на себе а й на Париж!)) і віддаватимемо ще більше тепла, любові і старанності в наші хеппі сушки;)
Що не сподобалося


Надя

23.02.2013 - 16:17
Що сподобалося
Хочу і я поділитись своїми смаковими враженнями))) Оскільки вже давненько присіла на суші, то відрізняю, які смачні, які свіжі...в Франківську всюди суші перепробувала і можу сказати, що не їла навіть приблизно таких, яких їла поза вчора ))) смачні лиш були в Парижі у японському ресторані " Планета суші", можливо хтось там був і не дасть збрехати )) І дуже рада, що я можу такі самі смачнючі суші їсти і в своєму рідному містеку. Хочу сказати великі спасибі Богдану і його чарівній дружині за те, що робите все з душею, бо це відчувається зразу при відкритті коробочки з сушами ) Ви молодці!!!
Що не сподобалося
Оцінка
5

Вікторія

20.02.2013 - 16:15
Що сподобалося
1)Смачно; 2)Швидко; 3)Професійно; 4)Відмінний сервіс; 5)Гарні ціни. Рекомендую всім :)
Що не сподобалося
Ваші суші розоряють мій гаманець :)


Надя

18.02.2013 - 1:05
Що сподобалося
дуже смачно і естетично оформлено) дуже дякую)
Що не сподобалося
Оцінка
4.6

Богдан

15.02.2013 - 22:46
Що сподобалося
НАДЗВИЧАЙНО ПРИЄМНО ЧУТИ І ЧИТАТИ ТАКІ КОМЕНТАРІ В СВІЙ БІК!!! Ми, як молода компанія, що тільки набирає обертів та пропонує совю продукцію на фоні немалої конкуренції, дуже цінуємо кожного нового клієнта, що обрав саме наші суші та прагнемо зберегти таких, а особливо коли знайомство відбулось не так гарно як нам хотілося б...і таких клієнтів хочеться зберегти ще більше і виправити їх перше враження про нас та переконати що не завжди те саме враження перше є правильним, НІ! Ми працюємо на Вас і для Вас, наші кохані КЛІЄНТИ!)
Що не сподобалося


Світлана

15.02.2013 - 19:03
Що сподобалося
Мій відгук-це ціла історія, яку потрібно знати всім!14 лютого, 9 год. ранку, роблю замовлення. Дуже хотілося зробити романтичну вечерю з сюрпризом своій сім"ї.Дівчина оператор лагідно відмовляє, тому що у День Валентина дуже багато замовлень, які зроблені наперед. Але в результаті приймає замовлення на 21год.30 хв. Вечір.... Чекаємо... Дзвонимо...Нам некоректно відмовляють... Вечір зіпсутий, настрій пригнічений, розумію, що краще було би приготувати щось самій. Але тут лунає дзвінок. Приємний чоловічий голос щиро просить вибачення за не виконане замовлення і обіцяє завтра все виправити. Не дуже вірилося в завтра(після всього, що було сьогодні), але вибачення прийняті на тому і розпрощалися. 15 лютого, 19 год. вечора. На порозі стоїть симпатичний молодий чоловік з пляшкою шампанського і надзвичайно красивими суші!!!!Поки що тільки красивими, бо на смак ще не коштували. Ще декілька разів вибачається і дарує нам ці суші абсолютно безкоштовно, тому, що вони нам вчора зіпсували вечір!!! Я була настільки вражена, що у нас у Франківську є такі підприємства, які вболівають і за свою репутацію і за своїх клієнтів. Ледве дочекалася, коли моя родина збереться і ми зможемо зкуштувати цю красу. А смак дійсно хороший, а в порінянні з деякими суші, які готуються в спеціалізованих барах, то взагалі чудовий. На мою думку у нашому місті це дійсно найкращі суші. Так тримати, буду обов"язково рекомендувати своїм друзям і знайомим, а Вашому підприємству процвітання і добробуту. Ще раз від душі дякуємо!!!!! З повагою, Світлана.
Що не сподобалося
Оцінка
5

Лулу

7.02.2013 - 17:43
Що сподобалося
Хочу подякувати за надзвичайно смачні, гарно оформлені і просто неймовірно цікаві по смаковим властивостям суші. Замовляли багато, так як святкували День народження, то всім гостям посмакувало!!!! А ще дякую за оперативні доставку!!! Всім рекомендую замовляли в happy sushi!!!! Вони найкращі !!!
Що не сподобалося
Оцінка
5

Оксана

7.02.2013 - 16:04
Що сподобалося
Суші дуже смачні, оригінально оформлені і швидко доставлені!
Що не сподобалося
Притензій немає ;)
Оцінка
5

Наталя

31.01.2013 - 20:03
Що сподобалося
Все дуже смачне.Ми не могли відірватись ваших суші.Замовлення вчасно привозять.
Що не сподобалося
Оцінка
5

Богдан

28.01.2013 - 16:13
Що сподобалося
Доброго дня! Дуже приємно що у нашого сайту є такі "замечательные" відвідувачі!) Сподіваємось що наші суші згладять цей момент))
Що не сподобалося
Ми прийняли до уваги ваш коментар та вже виправились!) Надалі будемо уважніші!) Дякуємо Вам за прискіпливість в хорошому смислі цього слова))


Лолла

28.01.2013 - 14:55
Що сподобалося
Вы, конечно, молодцы. Сайт оформили хорошо. Суши еще не пробовала. Попробую - отпишусь.
Що не сподобалося
Есть одно "но": слово "криветко" (правильно - креветка) в описании ингридиентов безусловно "улыбает", но выглядит не профессионально.


Богдан

13.01.2013 - 11:58
Що сподобалося
Дуже вдячні всім за коментарі, особливо за плюси та мінуси, це для нас стимул в удосконаленні!) І на рахунок останнього коментаря п.Тетяни від 12.01.13 малесеньке пояснення: у "Макі спайсі лосось" був соус "Чілі" (10-15г), але він не є настільки гострим як наприклад соус "Табаско". Але на майбутнє ми це врахуємо і додамо такий інгредієнт, щок клієнт міг обрати Чілі/Табаско залежно від того наскільки гострі враження хотів би отримати від того чи іншого ролу, в який входить гострий соус) Гарного всім настою! Ваші хеппі суші!
Що не сподобалося


Таня

12.01.2013 - 19:54
Що сподобалося
Спасибо за полученное удовольствие. Отдельное спасибо за оперативную доставку и приятное обслуживание. Понравилось все, но .... маленькое "но". По-моему в "Маки спайси" должен был быть соус чили. Его наверное забыли положить. А в остальном - буду постоянной клиенткой.
Що не сподобалося


Таня

11.01.2013 - 16:04
Що сподобалося
дуже добрі суші були, тепер буду завжди замовляти тільки у вас !а персонал такий ввічливий , зробили все вчасно і красиво оформили ! молодці!
Що не сподобалося
коли люди стараються , не може не сподобатись!!!!!!!!!!!!!
Оцінка
5

Світлана

11.01.2013 - 13:22
Що сподобалося
все просто чудово! ЯКІСНО, СМАЧНО, ПОЗИТИВНО. дякую Вам :) P.S. і зелені водорості(чука) мені сподобались!
Що не сподобалося
нічого я тут не напишу! навіть не просіть :)


Lexus Назар

10.01.2013 - 15:50
Що сподобалося
Незважаючи на то що я був не зовсів голодний , я втаращив пів кілограма суші з великим апетитом і легкістю) Дякую Вам ! Буду замовляти ще , і раджу всім скуштувати ваших Чудо -Мега- Суші ;)
Що не сподобалося
Оцінка
5

Віра

5.01.2013 - 18:51
Що сподобалося
Все неперевершено,дуже смачно,красиво і швидко. НАЙКРАЩІ СУШІ У фРАНКІВСЬКУ!!! Раджу всім!
Що не сподобалося
ДЯКУЮ ВАМ HappySushi!!!
Оцінка
5

Сушист "HappySushi" Богдан

21.12.2012 - 22:58
Що сподобалося
Пояснення щодо соєвого соусу HappySushi: 1. зазвичай у япоснських ресторанах на столах стоїть тільки варений та розведений концентрований соєвий соус 1:2, а за бажанням клієнта можуть подати просто концентрований не розведений соус, або ін.соуси на вибір. 2. У службі доставки "HappySushi" використовують соєвий соус "Кіккоман"(використовується тільки для подачі у ресторанах), який за своєю консистенцією є дуже концентрованим і не містить консервантів, через що є дуже солоним. Тому ми змушені його варити з соком імбиру та водою. Ще раз вдячні всім за теплі слова та коментарі, а також за те, що обрали наші HappySushi!)
Що не сподобалося


Роман

21.12.2012 - 11:54
Що сподобалося
Все супер - смачно, красиво оформленно, вчасно доставленно
Що не сподобалося
Якість соєвого соусу - на цьому економити не можна!!


Христина

4.12.2012 - 21:08
Що сподобалося
Смачно! дуже швидко! ввічливий персонал! і надалі замовлятиму HAPPY SUSHI!
Що не сподобалося
-


Святтослав

27.11.2012 - 16:29
Що сподобалося
Завжди все смачно, дуже смачно! Якість продуктів на висоті!Доставка вчасно та без запізнень!Так тримати!
Що не сподобалося
Оцінка
5

radiopodarok

26.11.2012 - 21:35
Що сподобалося
Да... Мне на самом деле близка обсуждаемая тема! Даже грустно как-то
Що не сподобалося
Да... Мне на самом деле близка обсуждаемая тема! Даже грустно как-то


Маряна

22.11.2012 - 16:34
Що сподобалося
Дякую, суші супер! якщо надалі обслуговування не зміниться буде у вас купа клієнтів!!!!=)
Що не сподобалося


Анна П.

18.11.2012 - 21:51
Що сподобалося
Доставка +10)) (Пунктуально, швидко - молодці !!!) Оформлення +10 (Красиво, охайно - любо глянути))) Смак +1000000 (дуже й дуже й дуже й дуже СМАЧНО! 4 види ролів - і у кожного свій особливий смак. СУПЕР! =*) Якість +10 (все дуже свіже, смачне, ароматне, що просто АХ!))) Цінова політика +10 (доступна для всіх)=*** HappySushi, так тримати!))))) Бажаю багато хороших клієнтів і процвітання))) =*
Що не сподобалося
Оцінка
5

Julia

6.11.2012 - 21:24
Що сподобалося
Надзвичайно смачно,не чекала таких смакових властивостей,гарне оформлення,привітний оператор,буду неодноразово користуватись вашими послугами.так тримати!*___*
Що не сподобалося
зауважень немає)
Оцінка
4.2

Лариса

31.10.2012 - 19:54
Що сподобалося
Дуже смачно!!!! Красиво оформлено!!! Чудове обслуговування!!! Наразі для мене це найсмачніші роли в Івано-Франківську! Дякую.
Що не сподобалося
Оцінка
5

Андрій

23.10.2012 - 17:06
Що сподобалося
все дуже смачне!
Що не сподобалося
кожен мусить спробувати!
Оцінка
5

надя

23.10.2012 - 15:55
Що сподобалося
ой підняли настрій сьогоднішнім обідом, завдяки Вам ))) велечезне дякую за таку смакотіщю!!))
Що не сподобалося
Оцінка
5

Міра

17.10.2012 - 12:53
Що сподобалося
Замовляння завжди естетично оформлені, все дуже красиво і охайно, і наголовніше дуууже смачно!!! Я і мої друзі завжди залишаємось задоволені!! Велике дякую Вам Happy Sushi !!))
Що не сподобалося


Надя

17.10.2012 - 12:49
Що сподобалося
сподобалось все і як оформлено і те як все акуратно і старанно зроблено!))
Що не сподобалося
там якісь були зелені водорослі то мені не очень ) але то таке на вкус і цвет Фломастери разниє))))
Оцінка
5

Світлана

16.10.2012 - 20:53
Що сподобалося
сервіс, смак, оформлення... мені все подобається :)
Що не сподобалося
вибачте, не знаю, що тут писати
Оцінка
5

Галя

16.10.2012 - 17:51
Що сподобалося
все дуже гарно
Що не сподобалося
затрималися з доставкою
Оцінка
5

Оксана

16.10.2012 - 17:15
Що сподобалося
впринципі все завжди смачно, оперативно ідуже оригінально. АЛЕ одне є але....
Що не сподобалося
не всі пункти з меню доступні (типу горіховий соус). На момент замовлення тільки соєвий був
Оцінка
5

 

Ваша оцінка
Смак 
Якість 
Оформлення 
Оригінальність 
Цінова політика 

Ваш відгук про HappySushi
* Ваше імя
email
* Що сподобалося
* Що не сподобалося
 
 
 
 
  Ми в Однокласниках   Ми Вконтакті
 
HappySushi - доставка справжніх японських суші по Івано-Франківську
 
097 669-666-8, 068 990-2-666
2012 Всі права збережено. HappySushi.
Розробка сайту: ВСТ Івано-Франківськ
Замовити зворотній дзвінок
Ваше ім'я
Телефон
Додаткова інформація

×